ساخت گوش‌پوش زمستانی

گوش‌گیر-زمستان-پوشاک-تل

ساخت گوش‌پوش زمستانی

حالا که درست در گرم‌ترین فصل سال قرارگرفته‌ایم و گرمای طاقت‌فرسای هوا تاب و توان ما را به چالش کشیده است، بیش‌تر از پیش به یاد زمستان و سردی هوا می‌افتیم. بسیاری از ما که قدرت تحمل هوای گرم تابستان را نداریم، برای رسیدن فصل پاییز و زمستان و سرمای هوا لحظه‌شماری می‌کنیم.

اما داشتن لحظاتی خوش در فصل زمستان و دوری از گزند سرمای شدید این فصل، می‌بایست به فکر ابزار و ادوات این فصل هم بود. چرا که بدون این وسایل، هر قدر هم که عاشق زمستان و سرمای هوای‌اش باشیم، باز هم سردی هوا آزارمان می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین وسایلی که در زمستان به کار ما می‌آید، گوش‌گیر است. وسیله‌ای که همچون یک تل به دور سر ما قرار گرفته و با پنجه پشمینی که در هر دو سوی خود دارد، گوش‌های ما را در برابر سرمای هوا محافظت می‌کند. وسیله‌ای کاربردی که نگرانی شما را از سرد شدن گوش‌های‌تان به وقت سردی هوا، برطرف می‌کند. لازم است که بدانید این وسیله برای موتورسواها که گوش‌های‌شان در معرض باد سرد است، وسیله‌ای ارزشمند محسوب می‌شود.

تارنمای “آکرومارکت” همچون بسیاری از پست‌های آموزشی پیشین خود که در آنها روش ساخت و تهیه وسایل مختص هر فصل را آموزش داده‌است، در پست آموزشی امروز روش دوخت و دوز و نهایتا ساخت یک گوش‌پوش زیبا را به شما آموزش می‌دهد.

گوش‌گیر-زمستان-پوشاک-تل

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.