ساخت کارت تبریک مایع -هدیه تولید-هدیه دادن-کاردستی-کارت تبریک فانتزی-کارت پستال
آموزشی

ساخت کارت تبریک مایع

Posted On آبان ۱۰, ۱۳۹۶ at ۸:۳۷ ب.ظ by / No Comments

مناسبت‌های ویژه در زندگی ما از اهمیت فراوانی برخوردارند. چرا که به واسطه این مناسبت‌ها جشن می‌گیریم و لحظات شاد و پرشوری برای خود و اطرافیان‌مان فراهم می‌کنیم. در این میان مواردی وجود دارند که از جایگاه ویژه‌تری نسبت به سایر مناسبت‌ها برخوردارند. مثل سالگرد تولد ما، دوستان و یا اعضای خانوده‌مان. اتفاقی که با فرارسیدن هرساله‌اش در یک روز بخصوص، حجمی از شادی و نشاط را تقدیم ما می‌کند. و اما این مناسبت‌ صرفا برای شادی کردن نیست، چرا که می‌بایست برای هر آنکس که زادروزش را جشن می‌گیریم، هدیه‌ای نیز تهیه کنیم. هدیه‌ای که فارغ از ارزش مادی‌اش، به شخص هدیه‌گیرنده یادآوری می‌کند که ما آنچنان دوست‌اش می‌داریم که روز تولدش را نه تنها همیشه بخاطر داریم، بلکه به پاس زاده شدن و ورودش به زندگی‌مان از او سپاسگزاری می‌کنیم. این روز جدا از همه هدیه‌های کوچک و بزرگی که تهیه می‌کنیم، می‌تواند موقعیت مناسبی برای بروز خلاقیت ما نیز باشد. خلاقیتی که در ساخت کارت تبریک مایع می‌تواند بروز و ظهور یابد.

در میان همه پست‌های آموزشی که در تارنمای “اکرومارکت” بارگذاری کرده‌ایم، نمونه‌های فراوانی هم مرتبط با جشن‌ها و شادی‌ها بویژه هدیه‌هایی که شایسته تقدیم به عزیزان‌مان باشند، آموزش داده شده‌اند. حال در ادامه این روند طریقه ساخت کارت تبریک مایع را به شما آموزش می‌دهیم.

برای ساخت کارت تبریک مایع، شما به ساده‌ترین ابزار و ادوات ممکن نیاز خواهید داشت. یک کارت تبریک زیبا که در نهایت خلاقیت و زیبایی طراحی شده و می‌تواند عشقی را که شما نسبت به عزیزان‌تان دارید، تا بیشترین حد ممکن انتقال دهید. پس برای اولین مناسبتی که در پیش دارید، ساخت کارت تبریک مایع را در برنامه ساختنی‌های خود قرار دهید.

ساخت کارت تبریک مایع-هدیه تولید-هدیه دادن-کاردستی-کارت تبریک فانتزی-کارت پستال 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei