موزش ساخت اره موبی با دریل - اره - ابزار
آموزشی

ساخت اره مویی برقی با دریل

Posted On بهمن ۱۴, ۱۳۹۶ at ۷:۵۵ ب.ظ by / ۲ Comments

همه ما در اطراف‌مان کسانی را می‌شناسیم که علاقه وافری به کارها و فعالیت‌های فنی دارند. علاقه‌ای که که نه تنها تک‌بعدی و منحصر به امور فنی نیست، که دامنه وسیع‌تری را در صورت گسترش در بر می‌گیرد. چرا که بسیاری از همین آدم‌هایی که با عشق و علاقه به ساخت یک وسیله و یا برپا کردن یک سازه می‌پدازند، بخشی از این عشق و علاقه‌شان را نیز به ابزار و ادوات فنی اختصاص می‌دهند. اما آنطور که همه می‌دانیم، عشق به اشیاء و وسایل نیز، دردسرهای خاص خود را دارد. دردسر علاقه به داشتن ابزار و ادوات فنی نیز، قیمت نسبتا بالایی است که مانع خرید این دست از وسایل با خیال راحت می‌شود. فارغ از این موضوع، ساختن چیزی که به آن علاقه فراوان داریم با دستان خود، لذتی وصف‌ناپذیر را در خود نهان دارد.

دست به دلیل همین لذت است که بسیاری از علاقه‌مندان به امور فنی، دوست دارند ابزار و ادوات مورد نیازشان را خود با دستان خودشان بسازند. به همین دلیل تارنمای آکرومارکت با درک نیاز و علائق مخاطبان‌ خویش در بسیاری از پست‌های آموزشی‌اش، آموزش طراحی و ساخت ابزار فنی را در راس اولویت‌های خود قرار داده است. به جرات می‌توان گفت اگر از اولین ویدیوی بارگذاری شده آغاز کرده و دست کم نیمی از آموزش‌ها را اجرا کنید، بعد از مدتی شما صاحب یک جعبه ابزار کامل و کاربردی خواهید شد.

آموزش ساخت اره موبی با دریل - اره - ابزار
حال در پست آموزشی امروز قصد داریم برای تکمیل مجموعه آموزش‌هایی که به ساخت ابزار فنی می‌پردازند، به شما شیوه ساخت یک اره مویی برقی را آموزش دهیم. یک اره مویی ویژه و منحصربفرد که بی تردید، بسیار به کارتان خواهد آمد. اما چرا ویژه؟ با تماشای ویدیوی بارگذاری شده اولین چیزی که به چشم شما خواهد آمد یک دریل است که در کار دیده می‌شود. باید بدانید که این دریل، حکم موتور محرکه را در این وسیله ایفا می‌کند. نکته‌ای که استفاده از دریل را به عنوان موتور در این طرح برجسته می‌کند، قدرتی است که در کار احساس خواهد شد. پس برای اینکه شما هم صاحب یک اره‌مویی قدرتمند و کاربردی شوید، با تماشای ویدیو و فراگیری مراحل آن، ساخت این اره مویی را آغاز کنید.

 

۲ thoughts on “ساخت اره مویی برقی با دریل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آکرومارکت