ساخت وسایل کاربردی با گیره لباس چوبی-کاردستی-وسایل خانگی-ابزار جانبی-مدیریت هزینه‌ها
آموزشی

ساخت وسایل کاربردی با گیره لباس چوبی

Posted On آبان ۹, ۱۳۹۶ at ۹:۲۸ ب.ظ by / No Comments

بخش بزرگی از بودجه‌ای که ما انسان‌های شهرنشین امروزی برای زندگی و امور روزمره آن هزینه می‌کنیم، صرف خرید وسایلی می‌شود که اگر چه نقشی حیاتی در زندگی ما ندارند، اما نبود آنها نیز علاوه بر اینکه مشکلاتی را به همراه دارد که موجب می‌شود کارهای روزمره را با سختی و زحمت بیشتری انجام دهیم. همه این ابزار و ادوات که متناسب با خواست و نیاز انسان‌های امروزی طراحی و ساخته می‌شوند، به مرور زمان لابلای فعالیت‌های روزانه ما چنان رسوخ می‌کنند و نهادینه می‌شوند که گویی بی‌وجود آنها هیچ کاری انجام‌پذیر نخواهد بود. به عنوان مثال گوشی‌های همراه و ادوات جانبی آنها، پیش از ساخته و نهادینه شدن‌شان بین مردم ضرورتی اساسی محسوب نمی‌شدند. اما حالا دیگر ماجرا به کلی متفاوت است. چرا که گوشی‌های هوشمند چنان در زندگی ما تثبیت شده‌اند که لحظه‌ای را بدون حضور آنها نمی‌توانیم تصور کنیم. این در حالی است که بسیاری از این ابزار و ادوات را می‌توان بجای صرف هزینه هنگفت برای خریدشان، با کمترین هزینه ممکن طراحی کرد و ساخت. از اینرو در پست آموزشی امروز ساخت وسایل کاربردی با گیره لباس چوبی را پیشنهاد می‌کنیم.

گیره چوبی لباس را همه ما برای آویزان کردن رخت و لباس‌مان بر روی بند رخت استفاده می‌کنیم. این در حالی‌است که از این وسیله ساده و کوچک، می‌توان زیباترین وسایل را ساخت. وسایلی که می‌توانند نقش عمده‌ای در زندگی ما ایفا کنند. وسایلی از قبیل پایه گوشی همراه و عروسک‌های تزئینی. پس ساخت وسایل کاربردی با گیره لباس چوبی می‌تواند به عنوان یک فعالیت سرگرمی‌ساز و در عین حال هنرمندانه تلقی شود.

با طراحی و ساخت این دست از وسایل، علاوه بر صرفه‌جویی در بخش عمده‌ای از هزینه‌ها می‌توان با طیف وسیعی از وسایل کاربردی بهره‌مند شد. پس اگر شما هم به ساخت دست‌سازه‌ها علاقه‌مندید، با تهیه تعدادی گیره لباس چوبی، ساخت وسایل کاربردی با گیره لباس چوبی را تجربه کنید.

ساخت وسایل کاربردی با گیره لباس چوبی- کاردستی-وسایل خانگی-ابزار جانبی-مدیریت هزینه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei