آموزشی

ساخت صفحه بازی اتومبیل‌رانی

Posted On شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ at ۶:۲۰ ب.ظ by / No Comments

پیش از آنکه بازی‌های کامپیوتری به شکل و شمایل امروزی‌َشان فراگیر شوند، نوجوانان برای سرگرم‌کردن خود می‌بایست یا از اسباب‌بازی‌های خود استفاده کنند و یا اینکه دست به ابتکار و خلاقیت برده و وسیله بازی مورد علاقه خود را آنچنان که دوست دارند، طراحی کرده وبسازند.

اسباب‌بازی‌های که در آن دوران طراحی و ساخته می‌شدند، از ساده‌ترین ابزار و وسایل شکل می‌گرفتند. شاید به جرات بتوان گفت پیچیده‌ترین وسیله‌ای که در این وسایل بازی به کار گرفته می‌شد، یک آرمیچر بود.

اما حالا در این دوره، بازیچه‌ها نیز همانند بسیاری از اسباب و آلات زندگی، دچار تغییرات اساسی شده‌اند. حالا دیگر نه تنها نشانی از آن اسباب‌بازی‌های مبتکرانه نیست، بلکه حتی علاقه‌ای هم از سوی نوجوانان سمت این وسایل احساس نمی‌شود.

از اینرو برای زنده کردن یاد روزگاران گذشته (این روزها در آکرومارکت، شاید بیش از حد معمول خاطره‌بازی می‌کنیم)، بر آنیم امروز نیز یک بار دیگر وسیله‌ای را به شما کاربران آکرومارکت هدیه کنیم که توانایی سرگرم کردن شما را برای ساعت‌ها داراست. در پست آموزشی امروز، شیوه ساخت یک صفحه بازی را آموزش می‌دهیم که می‌توانید به وسیله آن، مهارت رانندگی خود را بسنجید.

صفحه بازی-اتومبیل‌رانی-تمرکز-سرگزمی-اسباب‌بازی-کاردستی  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei