آموزشی

ساخت ماشین بازی “پنجه قدرتمند”

Posted On شهریور ۱۱, ۱۳۹۶ at ۴:۴۱ ب.ظ by / No Comments

همه ما در دوران کودکی و نوجوانی‌مان، وقتی که گام در شهر بازی می‌گذاشتیم، با دنیای شگفت‌انگیزی مواجه می‌شدیم که سراسر بازی و بود و شور و هیجان. چشم که به هر سو می‌گرداندیم، شگفت‌انگیزترین بازی‌ها و سرگرمی‌ها را در برابر چشمان حیرت‌زده‌ خود می‌دیدیم. بازی‌هایی که گویی ما را با خود به دنیایی دیگری می‌بردند.

اما در این میان بازی‌هایی وجود داشت که علاوه بر اینکه خود را سرگرم می‌کردیم، در پایان در ازای عملکرد خوب‌مان، می‌توانستیم جایزه‌ای را نیز نصیب ببریم. بازی‌هایی مثل شلیک به اهداف متحرک که در نوع خود، کاری نسبتا سخت و دشوار می‌نمود.

در میان حجم وسیعی از همهمه و بازی‌های گوناگون اما ماشینی وجود داشت که تمرکز بازی‌گران را بگونه‌ای دیگر به چالش می‌کشید. ماشین بازی “پنجه قدرتمند”. در محفظه‌ای کاملا پوشیده، پنجه‌ای وجود داشت که با در دست گرفتن کنترل آن، می‌شد یکی از اسباب‌بازی‌های موجود در جعبه را به سمت دریچه هدایت کرد. اگر شما می‌توانستید بدون اینکه پنجه، اسباب‌بازی را رها کند، آن را به درون دریچه بیاندازید، اسباب‌بازی از آن شما می‌شد.

حال قصد داریم برای زنده کردن روزهای شاد کودکی و خاطرات خوش آن، در بخش آموزشی تارنمای “آکرومارکت” شیوه ساخت یک ماشین پنجه قدرتمند را به شما علاقه‌مندان آموزش دهیم.

شهربازی-اسباب‌بازی-مسابقه-جایزه-ماشین-پنجه‌قدرتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei