تفنگ-اسباب‌بازی-مقوایی-نیمه‌خودکار-شلیک-ساخت اسلحه
آموزشی

ساخت تفنگ اسباب‌بازی (2)

Posted On مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ at ۸:۲۱ ب.ظ by / ۲ Comments

تفنگ‌ها، محبوب‌ترین اسباب‌بازی در بین کودکان و نوجوانان بخصوص پسربچه‌هاست. همه ما دست‌کم برای یک بار هم که شده با این صحنه مواجه بوده‌ایم که پسربچه‌ها با دست‌گرفتن یک تفنگ، با چه شور و شوقی شلینک و با دهان خود صدای شلیک تیر را شبیه‌سازی می‌کنند. آنها معمولا تحت‌تاثیر فیلم‌های سینمایی، عاشق و دلباخته قهرمانان و ابرقهرمانانی می‌شوند که با اسلحه‌های معمول و گاهی غیر معمول و عجیب و غریب به جنگ دشمنان می‌روند.

اگر دوره کودکی و نوجوانی شما هم به دهه شصت و هفتاد می‌رسد، حتما به خاطر دارید که برای داشتن یک اسلحه زیبا و قدرتمند، همه تلاش‌مان را می‌کردیم. تلاشی که معمولا به ساخت تفنگ‌های مقوایی و یا نهایتا تفنگ چوبی ختم می‌شد. حال در این میان کسانی از هم‌سالان و هم‌دوره‌ای‌های ما نیز بودند که سهم‌شان از خوشبختی بیشتر از ما بود و یک تفنگ اسباب‌بازی زیبا و غبطه‌برانگیز از پدرشان سهم می‌بردند.

از اینروز در پست آموزشی امروز تارنمای “اکرومارکت” برای اینکه یادی از آن روزها کنیم و خاطره‌های بی‌شمار تفنگ‌بازی‌های آن دوره را زنده نگه داریم، ویدیویی را بارگذاری کرده‌ایم که در آن شیوه ساخت یک تفنگ مقوایی نیمه خودکار را در نهایت خلاقیت آموزش می‌دهد.

تفنگ-اسباب‌بازی-مقوایی-نیمه‌خودکار-شلیک-ساخت اسلحه

۲ thoughts on “ساخت تفنگ اسباب‌بازی (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei