ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن- ورزش-مستبقات ورزشی-بسکتبال-سرگرمی-اسباب‌بازی
آموزشی

ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن

Posted On آذر ۱۳, ۱۳۹۶ at ۶:۳۱ ب.ظ by / ۱ Comment

ورزش حالا دیگر به یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین ارکان زندگی ما انسان‌های عصر حاضر بدل شده است. محبوبیتی که ورزش توانسته است طی دهه‌های اخیر در میان همه کشورهای جهان کسب کند، این عنصر را حتی به عرصه اقتصاد و تجارت جهانی نیز کشانده است. سودی که سالانه از برگزاری مسابقات ورزشی عاید جمعیت درگیر در عرصه‌های مختلف می‌شود، آن چنان عددی است که به تصور هم نمی‌آید. ورزش حالا دیگر تنها در میادین برگزاری مسابقات و استادیوم‌ها اثرگذار نیست. بسیار پیش می‌آید که هیجان و شور یک مسابقه و رقابت ورزشی، نه تنها تماشاگران و حاضرین در استادیوم و علاقه‌مندان را در سراسر شهر و حتی کشور به وجد می‌آورد، که حتی تکانه‌های آن برج و باروی سیاست را نیز می‌لرزاند. این روزها سیاست‌مداران نیز به ورزش و حواشی موجود در آن و یا به عبارتی قدرت و توان شهرت‌آوری تنیده در تارهای نامرئی ورزش علاقه نشان می‌دهند. اما نکته‌ای که پیرامون ورزش و انواع مسابقات آن وجود دارد، علاقه مردم هر کشوری است که به یک یا چند رشته ورزشی دارند. این علاقه گاهی چنان زیاد و فراگیر است که در بیشتر کشورها، بعضی از ورزش‌ها، ورزش اول آن کشور و سرزمین محسوب می‌شود. به عنوان مثال در کشور ما ایران، شاید کمتر کسی را سراغ داشته باشید که به کشتی که ورزش اول ما ایرانی‌ها محسوب می‌شود، علاقه نداشته باشد. اما در این میان ورزش‌هایی که توپ و نور در آنها نقش دارند، از محبوبیت به مراتب بیشتری بهره‌مند هستند. جدای از فوتبال، رشته ورزشی بسکتبال یکی از ورزش‌هایی که در کشورهای مختف، علاقه‌مندان ویژه خود را دارد. ورزش پرتحرک و جذابی که تماشای آن می‌تواند آدرنالین موجود در خون شما را به میزان قالب توجهی افزایش دهد. حال اگر شما هم از دوستداران این ورزش هستید اما امکان بازی‌کردن ندارید، به شما ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن را توصیه می‌کنیم.

در ادامه مجموعه آموزش‌هایی که در بخش آموزش تارنمای آکرومارکت ارائه کرده‌ایم، شیوه ساخت انواع صفحه‌های بازی را نمایش داده‌ایم. حال در ادامه این آموزش‌ها، در پست آموزشی امروز قصد داریم ویدیویی را بارگذاری کنیم که در آن شیوه ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن را آموزش می‌دهد.

با ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن که با ساده‌ترین ابزار و وسایل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان ساخته می‌شود، می‌توانید در منزل با دوستان خود، لحظات خوب و خوشی را سرگرم شده و خوش بگذرانید.

ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن- ورزش-مستبقات ورزشی-بسکتبال-سرگرمی-اسباب‌بازی

وسایل مورد نیاز برای ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن

  • چوب نئوپان در یک قطع مستطیلی شکل
  • مقواکارتن به میزانی که در ویدیو شرح داده می‌شود
  • مقداری تری ساده
  • یک عدد لیوان یک‌بار مصرف
  • یک ورق کاغذ
  • یک توپ پینگ‌پنگ

One thought on “ساخت صفحه بازی بسکتبال با مقواکارتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei