پیانو- مقوایی-ساخت پیانو-گوشی همراه هوشمند-اپلیکیشن-ساز-موسیقی-ساز ارزان‌قیمت
آموزشی

ساخت پیانو با مقوا

Posted On شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ at ۸:۲۸ ب.ظ by / No Comments

بعضی از وسایل و امکانات هستند که داشتن‌شان برای بسیاری از ما امری نسبتا دور از ذهن محسوب می‌شود. وسایلی که حالا بنا به هر دلیلی علی‌رغم میل وافر ما برای داشتن آنها، در دسترس قرار نمی‌گیرند. نمونه‌ای از این وسایل، پیانو است. یکی از محبوب‌ترین سازها در جهان که طرفداران بسیاری را شیفته صدای خود کرده است.

هر انقدر که این ساز محبوب است و صدایی دلنشین دارد، از قیمت بالایی هم برخوردار است. بگونه‌ای که خریداری یک دستگاه از آن برای بسیاری از علاقه‌مندانش، تنها در حد یک آرزوی محال محسوب می‌شود. اما مشکلی در جهان نیست که راه حلی نداشته باشد. هر قدر که خرید یک پیانوی گران‌قیمت خارج از توان مالی ما باشد، توان خلاقه ما هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسد.

از اینرو با رجوع به جهان بی‌مرز ایده‌ها می‌توان نقشه‌ای را طراحی کرد برای ساخت یک پیانو با هزینه کردن کمترین هزینه ممکن. شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد که یک پیانو را با کارتن مقوایی طراحی کرد و ساخت. اما اگر به ویدیویی که در این بخش از تارنمای “آکرومارکت” بارگذاری کرده‌ایم رجوع کنید، متوجه خواهید شد که می‌توان با کمی خلاقیت پیانویی را ساخت و شروع به نواختن زیباترین موسیقی کنید. تنها کافی است یک دستگاه گوشی همراه مجهز به اپلیکیشن پیانو را در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شیوه ساخت این پیانو، لطفا ویدیو را تماشا کنید.

پیانو- مقوایی-ساخت پیانو-گوشی همراه هوشمند-اپلیکیشن-ساز-موسیقی-ساز ارزان‌قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei