ساخت هویه-ابزارآلات-وسایل دست‌ساز-کاردستی-صنعت
آموزشی

ساخت هویه

Posted On آذر ۱۴, ۱۳۹۶ at ۸:۳۳ ب.ظ by / ۱ Comment

مجموعه‌ای از وسایل هستند که وجودشان برای هر خانه‌ای لازم و ضروری است. در اصل این دست از وسایل، جزو ابزار و ادوات ابتدایی یک زندگی محسوب می‌شوند. وسایلی همچون یخچال، تلویزیون، ماشین لباس‌شویی و …، اما در این میان چیزهای دیگری هم هستند که شاید در نگاه اول آنچنان به چشم نیامده و بالطبع نیازی هم به وجود آنها احساس نشود. اما ضرورت وجود این ابزارآلات هنگامی احساس می‌شود که در یک موقعیت خاص قرار گرفته و برای انجام کاری خاص به این وسایل و ابزار نیاز داشته باشیم. بی‌تردید تابحال برای شما هم پیش آمده است که یکی از وسایل موجود در منزل شما دچار نقص فنی شود و یا حتی ساده‌تر از این، در شبی تاریک ناچار باشید سیستم روشنایی خانه‌تان را که از قرار دچار یک اشکال فنی شده است، بررسی کرده و نقص آن را برطرف کنید. اما به ناگاه متوجه کمبود ابزار لازم برای برطرف کردن اشکال می‌شوید. این هنگام است که متوجه ضرورت وجود ابزار و ادوات لازم حتی از ساده‌ترین نوع آنها در منزل می‌شوید، اما در نبود این قبیل از ابزار ناگزیرید شب را به همراه تاریکی به صبح برسانید. شاید فردای چنین شبی، اولین کاری که می‌کنید، مراجعه به فروشگاه ابزار و ادوات فنی و تهیه مجموعه‌ای از آنها باشد. اما در میان راه دیگری وجود دارد که مب‌توانید بدون صرف هزینه‌های نسبتا هنگفت، مجموعه کاملی از ابزار را داشته باشید. و آن هم ساخت اینگونه از ابزارآلات است. اقدامی همچون ساخت هویه.

شاید به این فکر کنید که هویه جزو وسایلی است که کمتر ضرورت وجود آن احساس می‌شود. در صورتیکه اگر اندکی در مسائل فنی سررشته داشته باشید، به این نتیجه می‌رسید که هنگام بروز یک اشکال فنی در منزل، گاهی پیش می‌آید که همین وسایل غیرضروری نیز چقدر به کار آمده و گره از مشکلات شما باز می‌کند. هویه هم می‌تواند بدون تردید یکی از این وسایلی باشد که در مواقع حساس، نقشی بیشتر از کاربردش برای شما ایفا کند. پس اگر شما هم به امور فنی علاقه دارید، شروع به ساخت هویه آن هم با دستان خود کنید.

اگر نگاهی گذار به پست‌های آموزشی تارنمای آکرومارکت بیاندازید، به نمونه‌های فراوانی از ویدیوهایی برخواهید خورد که در آنها روش ساخت کاربردی‌ترین ابزار و ادوات فنی را آموزش می‌دهند. آموزش‌هایی که به دلیل استقبال مخاطبان سایت از آنها، ما را بر آن داشت که ویدویی دیگر با موضوع ساخت هویه را برای امروز در نظر بگیریم. شما نیز می‌توانید با تماشای ویدیوی بارگذاری شده در این بخش، روش ساده ساخت هویه را فراگرفته و با اجرای مراحل ساخت، هویه دست‌ساز خود را داشته باشید.

ساخت هویه-ابزارآلات-وسایل دست‌ساز- کاردستی-صنعت

وسایل مورد نیاز برای ساخت هویه به شرح زیر می‌باشد:

 • یک تکه چوب استوانه‌ای شکل
 • سیم المنت
 • یک عدد فیش مادگی آداپتور
 • مفتول مسی به قطر 2.67 میلی‌متر
 • روکش نسوز
 • پودر گچ ساختمانی
 • چسب برق

One thought on “ساخت هویه

 1. قطعات موبایل اسان جی اس ام

  فروشگاه اینترنتی قطعات موبایل asangsm(dot)ir

  قطعات و تعمیرات موبایل

  انواع لوپ . منبع تغذیه . دستگاه
  تعویض گلس . دامپ های موبایل را از اسان جی
  اس ام بصورت رایگان تهیه نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei