ساخت دریل کوچک سرعت بالا-جعبه ابزار-ابزار -مته-مینی‌دریل-کاردستی-ساخت ابزار دستی
آموزشی

ساخت دریل کوچک سرعت بالا

Posted On آذر ۴, ۱۳۹۶ at ۶:۱۴ ب.ظ by / ۶ Comments

حالا دیگر برای هر خانه‌ای، یک جعبه ابزار شامل ضروری‌ترین ابزارها، یک نیاز است. حتی اگر علاقه‌ای به کارهای فنی نداشته باشید و یا حتی در بدبینانه‌ترین حالت ممکن، سررشته‌ای از این امور نداشته باشید، در طول سال دست‌کم چندین بار به این ابزار برای انجام کارتان احتیاج پیدا می‌کنید. پس بهتر جزو آن دسته از آدم‌ها نباشید که برای انجام کارهای‌شان، از کوچک‌ترین نمونه تا بزرگ‌ترین مورد به سراغ همسایه‌ها رفته و جعبه ابزارشان را به عاریت می‌گیرند. توجه داشته باشید که گشاده‌ترین افراد هم از تقاضای مکرر دیگران در عین بی‌توجهی، به تنگ آمده و با ناراحتی وسایل‌شان را به آنها امانت می‌دهند. پس چه بهتر، لیستی از مجموعه ابزاری که فکر می‌کنید روزی به آنها نیاز پیدا خواهید کرد، تهیه نموده و به مرور اقدام به تهیه این لیست کنید. بعد از مدتی خواهید دید که صاحب یک جعبه ابزار با کاربردی‌ترین وسایل و ادوات شده‌اید. البته این در صورتی است که نه تنها هیچ‎گونه علاقه‌ای به کارهای فنی و ساخت وسایل ندارید، که حتی از نصب یک لامپ هم عاجزید. در این صورت بهتر است که ابزار موردنیازتان را خریداری کنید. اما اگر در نهایت علاقه به امور فنی توانایی این را هم دارید که مجموعه‌ای از وسایل را طراحی کرده و با دستان خود بسازید، پس بهتر است که ابزار مورد نیازتان را هم در لیست وسایلی قرار دهید که در آینده قصد ساختن‌شان را دارید. مواردی همچون ساخت دریل کوچک سرعت بالا.

آیا تا بحال به این فکر کرده‌اید ابزاری را که در ساخت وسایل مورد نیازتان استفاده می‌کنید را، خود با دستان خودتان بسازید؟ ایده جالبی می‌تواند باشد. طراحی مجموعه از ابزار فنی و ساخت آنها با کم‌ترین هزینه ممکن. اگر شما نیز جزو همراهان قدیمی ما در بخش آموزشی تارنمای آکرومارکت باشید، با نمونه‌هایی همچون طراحی و ساخت فرزانگشتی و اره‌عمودبر آشنا شده‌اید. حال در ادامه این مجموعه از آموزش‌های ساخت ابزار فنی، برای پست آموزشی امروز ویدیویی را بارگذاری کرده‌ایم که در آن شیوه ساخت دریل کوچک سرعت بالا را آموزش می‌دهد.

دریل یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که در انجام بسیاری از کارهای و فعالیت‌های فنی و حتی روزمره ما به کار می‌آید. از اینرو داشتن چنین وسیله‌ای در منزل، شما در در انجام کارهای‌تان یاری کرده و سهولت ویژه‌ای به انجام کارها می‌بخشد. از اینرو اگر شما هم جای یک دریل را در درون جعبه ابزارتان خالی می‌بینید، بدون معطلی شروع به ساخت دریل کوچک سرعت بالا کنید.

ساخت دریل کوچک سرعت بالا-جعبه ابزار-ابزار-مته-مینی‌دریل-کاردستی-ساخت ابزار دستی

وسایل مورد نیاز برای ساخت دریل کوچک سرعت بالا به شرح زیر است:

  • 12سانتی‌متر لوله فلزی
  • سیم به اندازه مرود نیاز
  • آرمیچر 12 ولت گرد
  • سه نظام
  • چسب مایع گرم
  • کلید قطع و وصل
  • درپوش پلاستیکی
  • چسب برق
  • پاور کامپیوتر برای تبدیل جریان برق 220 ولت به 12 ولت

۶ thoughts on “ساخت دریل کوچک سرعت بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei