هواپیما-اسباب‌بازی-کشی-چوب-رزین-کاردستی
آموزشی

ساخت هواپیمای کشی

Posted On مرداد ۱, ۱۳۹۶ at ۵:۴۷ ب.ظ by / No Comments

شاید این روزها که در دست نوجوانان یک تبلت و یا یک کنسول بازی می‌بینیم، علاقه‌مند کردن آنها به بازی کردن با اسباب‌بازی‌ها تلاشی نا‌فرجام و بی‌هوده باشد. حالا دیگر هر کدام از بچه‌های این نسل با اطلاعات خیره‌کننده‌ای که از تکنولوژی و مظاهر فناوری دارند، کمتر می‌شود آنها را به سمت فعالیت‌های پرجنب‌و‌جوش گسیل داد.

با تمام فضایی که پیرامون علاقه‌مندی‌های بچه‌های نسل حاضر شکل گرفته است و با علم و آگاهی نسبت به مضرات سرگرمی‌های نو، توجیه کردن آنها و ترغیب‌شان برای رجوع به اسباب‌بازی‌های سالم و استاندارد، امری ضروری می‌نماید.

از اینرو تارنمای “اکرومارکت” در ادامه سیاست‌های خود که همانا تشویق نوجوانان و جوانان به بروز خلاقیت‌های‌شان است، در مجموعه‌ای نسبتا پروپیمان، ویدیوهای آموزشی را بارگذاری کرده است که علاوه بر آموزش سرگرمی‌های سالم به بچه‌ها، محملی نیز برای بروز خلاقیت و ابتکارشان نیز فراهم می‌کند. از اینرو، در پست آموزشی امروز و در ادامه روند پیشین، در ویدیویی که در بخش آموزشی بارگذاری نموده‌ایم، روش ساخت یک هواپیمای کشی زیبا را آموطش می‌دهیم. امید است، چنین ویدیوهایی بتوانند بیش از پیش کودکان و نوجوانان را به فعالیت‌های پرتحرک و خلاقانه، دعوت و ترغیب نماید.

هواپیما-اسباب‌بازی-کشی-چوب-رزین-کاردستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei