اسباب‌بازی-تفنگ-کلاشینکف-تیراندازی-پینت‌بال
آموزشی

ساخت اسلحه اسباب‌بازی کلاشینکف

Posted On شهریور ۲, ۱۳۹۶ at ۱۰:۰۲ ب.ظ by / 10 Comments

جنگ با تمامی تلخی و حشتناک بودن‌اش، چیزی را در خود دارد که وقتی در بازی‌های کودکانه به کار گرفته می‌شود، دیگر از آن همه وحشت و دلهره نشانی ندارد. چرا که به عنوان یک بازیچه در دستان کودکان و نوجوانان قرار می‌گیرد. تفنگ‌ها همگی بخشی از دنیای کودکانه ما را تسخیر کرده‌اند. همه ما بخشی از بازی‌های روزگار نوجوانی‌مان را با تفنگ‌ها شکل داده‌ایم.

اما تفنگ‌های اسباب‌بازی روزگار کودکی ما با نمونه‌های امروزی‌شان، بسیار متفاوت است. تفنگ‌هایی که ما در روزهای کودکی با آنها به جنگ دشمن می‌رفتیم، بسیار ساده و ابتدایی و در خیلی از موارد تنها محدود به تکه‌ای چوب می‌شدند. اما حالا در کنار بسیاری از ساخته‌های دست تکنولوژی و صنعت، بازیچه‌هایی به بازار آمده‌اند که کمترین فاصله و تفاوت را با مثال واقعی‌شان دارند. تفنگ‌های اسباب‌بازی نیز، از این جمله‌اند. تفنگ‌های که این روزها در دست بچه‌ها می‌بینیم، کمابیش ما را در مطابقت با نمونه‌های واقعی، فریب می‌دهند.

امروز نیز ما تصمیم گرفته‌ایم در ادامه آموزش‌هایی که در آن به ساخت اسباب‌بازی‌ها می‌پردازیم، ویدیویی بارگذاری کرده‌ایم که روش ساخت یک کلاشینکف اسباب‌بازی را آموزش می‌دهد. اسباب‌بازی که با ساده‌ترین ابزار و وسایل ساخته می‌شود.  

دانلود نقشه ها

نقشه ۱نقشه ۲ و ۵نقشه ۳ و ۴نقشه ۶ نقشه ۷ نقشه ۸

اسباب‌بازی-تفنگ-کلاشینکف-تیراندازی-پینت‌بال

10 thoughts on “ساخت اسلحه اسباب‌بازی کلاشینکف

  1. سلام میشه اندازه هاشو واسه مون بزارید
    مثلا طرحی که باید برش بدیم و بقیه قسمت هاش ما اندازه هاشو نمیدونیم اگه امکان داره طرحش رو بزارید یا اندازه هاش رو تا ما بتونیم بسازیم

    1. سلام دوست عزیز اندازه ها دقیق هستند فایل پی دی اف قرار داده شده فقط باید پرینت بگیرید اگر با دانلودش مشکل داشتید به تلگراممون پیام بدید تا براتون دوباره ارسال کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei

تغییرات در سرور