ساخت قفسه‌های دکوری رنگارنگ با کارتن مقوایی

قفسه-دکوری-ساخت-قفسه‌های-دکوری-رنگارنگ-با-کارتن-مقوایی-تزئینی-زیورآلات-طراحی-فضای-داخلی

ساخت قفسه‌های دکوری رنگارنگ با کارتن مقوایی

همه ما خانه و محلی که در آن زندگی می‌کنیم، محل امن و آسایش ماست. مکانی که در آن همراه با خانواده و عزیزترین انسان‌های زندگی‌مان گرد آمده و بهترین لحظات عمرمان را سپری می‌کنیم. از اینرو همه ما دوست داریم که خانه‌مان در نهایت زیبایی و چشم‌نوازی باشد. چرا که معتقدیم، بیشترین زمان هر روز را در این مکان گذرانده، پس می‌بایست از چنان زیبایی برخوردار باشد که روحیه‌مان را جلا و طراوتی دیگر ببخشد. به همین دلیل در فراهم کردن وسایل و ابزاری که این زیبایی را مهیا کند، کوتاهی نمی‌کنیم. درست در این موقعیت است که ایده ساخت وسایل دکوری متفاوت در ذهن ما پدید می‌آید. ایده‌ای همچون ساخت قفسه‌های دکوری رنگارنگ با کارتن مقوایی.

درست از نقطه‌ای که نیاز به داشتن فضایی آرام و به غایت زیبا برای استراحت و گذراندن اوقات‌مان در کنار خانواده شکل می‌گیرد، نیاز به مجموعه‌ای از ابزار و ادوات به منظور پرداختن زیبایی مد نظرمان نیز احساس می‌شود. از اینرو برای رفع چنین نیازی می‌بایست به بازار مبلمان و لوازم خانگی رجوع کرد. بازاری که تنها در ازای دریافت هزینه‌ای هنگفت، وسایل مد نظرتان را در اختیار شما می‌گذارد. پس به این نتیجه رسیدیم که اگر در پی منزلی زیبا و چشم‌نواز هستید، می‌بایست مقدار زیادی پول خرج کنید. اما آیا بدون هزینه کردن این مقدار از پول هم می‌شود به زیبایی مورد نظر رسید؟ پاسخ آری است. چرا که تا وقتی شما از قوه خلاقه‌تان بهره می‌برید، هیچ راهی به سوی زیبایی به روی شما بسته نخواهد ماند. تنها کافی است ایده‌های‌تان را عملی کنید. ایده‌ای مثل: ساخت قفسه‌های دکوری رنگارنگ با کارتن مقوایی.

این روزها می‌توان به جرات ادعا کرد که فرهنگ موجود در جامعه ایرانی به سمتی گردش کرده است که عطش به داشتن وسایل لوکس و گران‌قیمت در میان جوانان طبقه متوسط جای خود را به عملی کردن ایده‌های زیبا و هنرمندانه و در عین حال ارزان قیمت، سپرده است. به همین دلیل، همین جوانانی که آنها را متعلق به طبقه متوسط می‌دانیم، با عملی کردن ایده‎‌ها و ذهنیات زیبای خود، رنگ و جلوه‌ای دیگر به زندگی و محیط پیرامون خود بخشیده‌اند. نمونه‌ای از این ایده‌ها ساخت وسایل دکوری منزل با بکار گرفتن ساده‌ترین و همچنین ارزان‌ترین مواد اولیه می‌باشد. چنانکه گاهی پیش می‌آید که برای ساخت یک قفسه دکوری زیبا و متفاوت از کارتن مقوایی بهره می‌برند. درست مثل ساخت قفسه‌های دکوری رنگارنگ با کارتن مقوایی که ویدیوی آموزشی آن را در بخش آموزشی تارنمای “آکرومارکت” بارگذاری کرده‌ایم.

 قفسه-دکوری-ساخت-قفسه‌های-دکوری-رنگارنگ-با-کارتن-مقوایی-تزئینی-زیورآلات-طراحی-فضای-داخلی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.