آموزشی

ساخت خانه پریان با بطری پلاستیکی

Posted On خرداد ۱۱, ۱۳۹۶ at ۴:۵۶ ب.ظ by / No Comments

اگر کمی در ذهن‌تان و در لابلای خاطرات تصویرهایی که از روزها کودکی‌تان دارید بگردید، کارتون‌های سال‌های کودکی را با وضوح کامل خواهید دید. کارتون‌ها و شخصیت‌های کارتونی که هر کدام‌شان دنیایی از خاطره‌ها و حس‌های خوب را برای شما زنده می‌کنند. دنیایی از رنگ‌ها و شادی‌ها، قهرمانان، پریان و آدم‌های خوب و دیوها و جادوگران بدکردار.

اما حالا که از جادوگران و پریان گفتیم، آیا به یاد می‌آورید که این پری‌ها و فرشته‌ها و شخصیت‌های کارتونی در کجا زندگی می‌کردند؟  آیا خانه و قصری این پریان و دیگر شخصیت‌های کارتونی را به یاد دارید؟ خانه‌های فنتزی و زیبایی که حتی ما را هم با تمام رویاهای کودکانه‌مان به خود علاقمند می‌کردند و بگونه‌ای دوست داشتیم که ما هم در آن خانه‌ها زندگی کنیم.

حالا بواسطه اینکه همه ما در رویاهای کودکی‌مان به طریقی بودن در یکی از این خانه‌ها و قصرها را آرزو می‌کردیم، در ادامه سری آموزش‌های تارنمای “آکرومارکت” طریقه ساخت و ساز یکی از این خانه‌ها را با استفاده از بطری‌های پلاستیکی به شما آموزش می‌دهیم. حالا دیگر همه شما می‌دانید که استفاده از بطری‌ها پلاستیکی تا چه حد به پاک بودن محیط زیست و همچنین بازیافت زباله‌هاکمک می‌کند.  امیدواریم که با تماشای ویدیوی بارگذاری شده، خاطرات شیرین کودکی‌تان دوباره جان گرفته و شما را به ساختن یکی از این خانه‌ها‌ی پریان تحریک کند.

کاردستی- خانه‌پریان-بطری پلاستیکی-بازیافت-محیط زیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei