آموزشی

ساخت شارژر چندکاره

Posted On تیر ۲۴, ۱۳۹۶ at ۵:۳۶ ب.ظ by / No Comments

حالا دیگر از زمانی که انرژی الکتریسته به تمامی ارکان و شئون زندگی ما مردمان متمدن امروزی رسوخ کرد، سال‌ها گذشته است. با وجود جریان برق، زندگی شکل و شمایل دیگری یافت. بسیاری از وسایلی که پیش از کشف جریان الکتریسته با نیروی انسانی کار می‌کردند، با جریان برق قوی‌تر و کاربردی تر شدند. از طرفی دیگر، کشف این نیرو و بکارگیری آن موجب ساخت و تولید وسایلی گردید که تنها با استفاده از جریان الکتریسته است که کار می‌‎کنند.

این روزها در بازار لوازم خانگی و وسایل الکتریکی، نمونه‌هایی را مشاهده می‌کنید که در قالب یک وسیله، انواع و اقسام کاربردها را داراست. این نوع از وسیله‌ها از آنجا که مجموعه‌ای از خدمات را در یک وسیله واحد گرد آورده است، از استقبال زیادی مواجه می‌شود.

از اینرو تارنمای “آکرومارکت” نیز به دلیل همین محبوبیتی که این نوع از ابزار به خود اختصاص داده‌اند، در پست آموزشی خود ویدیویی را بارگذاری کرده است که شیوه ساخت یک نوع شارژر را با مجموعه‌ای خدمات آموزش می‌دهد. با استفاده از این وسیله علاوه بر اینکه شما قادر هستید وسایلی همچون گوشی همراه‌تان را شارژ کنید، می‌توانید از سیستم تولیدکننده باد بعنوان پنکه و همچنین از سامانه روشنایی آن بعنوان چراغ قوه بهره بگیرید.

ابزار-چندکاره-شارژر-چراغ‌قوه-پنکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei