آموزشی

ساخت زیور آلات با لاک ناخن و چسب

Posted On آبان ۱۱, ۱۳۹۵ at ۲:۴۴ ب.ظ by / No Comments

ساخت زیور آلات : وقتی سخن از ساختن محصولی می شود ، خلاقیت به عنوان عنصر اصلی باید در آن لحاظ گردد .
خلاقیت یکی از خصیصه های بارز رفتار انسانی است که به نظر می‌رسد اسرارآمیزترین ویژگی و در عین حال حیاتی‌ترین مشخصه در پیشرفت آدمی می‌باشد.
بعضی فکر می‌کنند که خلاقیت یعنی چیزی از هیچ ساختن است ،اما اینگونه نیست .
در حقیقت خلاقیت نوعی توانایی در تولید ایده‌های نو از طریق مختلف نظیر ترکیب، تغییر و دوباره به کار گیری آنها و ارائه یک طرح جدید است.
گاهی ممکن است در اثر ترکیب و تغییر، ایده‌ای بسیار خلاقانه، برجسته و عالی ظهور کند و گاهی هم ایده‌ای ساده، خوب و عملی.
در هر حال هر دو توانسته‌اند تأثیر شگفت‌انگیزی از خود به جای بگذارند.
خلاقیت نوعی عملکرد دانش، کنجکاوی، تخیل و ارزیابی است.
هر چه اساس دانشتان قوی‌تر باشد، هر چه کنجکاوتر باشید، ایده‌ها و الگوهای بیشتری خواهید داشت که منجر به ایجاد محصولات و خدمات خلاقانه، جدید و نوآورانه می‌شود.
اما تنها داشتن دانش برای تشکیل الگو‌های جدید کافی نیست. اجزا و بخش‌ها باید به نحوی متفاوت با یکدیگر ترکیب شوند. سپس ایده‌های پراکنده و مختلف باید ارزیابی شوند و به ایده‌هایی کاربردی بدل شوند. به بیان دیگر، یک فرآیند اتفاق می‌افتد.اما واقعا این ایده‌ها از کجا می آیند؟

خلاق بودن به سن و سال ربطی ندارد و با توجه به نیروی درونی خود که عبارت است از مجموعه باورها، احساس‌ها، تربیت‌ها و پرورش آنها می‌توان خلاقیت را در خود تقویت کرد.

در این پست همانطور که ذر نوشته‌ی پیشین دیدید ، خواهیم دید که چگونه با استفاده از همان روش یعنی لاک ناخن می‌توان به ساخت زیور آلات زیبا منتهی شد.

سازنده دست به ساخت دو مدل گوشواره با لاک ناخن و چسب میزند همچنین اگر این دست سازه همراه بادقت و سلیقه ساخته شود می‌توان جهت فروش نیز به بازار عرضه کرد .

ساخت زیور آلات - خلاقیت - دست سازه - آکرومارکت

ویدئوی آموزشی

 

منبع : کانال یوتوب C Channel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت