ساخت اسباب بازی - ساخت ماشین کنترلی - غلطک آسفالت
آموزشی

ساخت ماشین اسباب بازی غلطک راه سازی کنترلی

Posted On دی ۶, ۱۳۹۶ at ۵:۴۳ ب.ظ by / No Comments

کودکان هنگام بازی با توجه به اسباب بازی که در دست دارند در رویای خود در نقش های متفاوتی فرو می روند بازی لذا داشتن اسباب بازی هایی متناسب با سن شان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بازی های کامپیوتری جدای اینکه حرکت و فعالیت را از کودک می گیرند باعث همذات پنداری کودک با شخص اول بازی می شوند در نتیجه بازی های خشن تاثیر بسیار منفی در شخصیت کودک می گذارد.

اسباب بازی ها جدای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت کودکان طوری باید ساخته شوند که باعث رشد فکری و خلاقیت کودک گردند زیرا با اسباب بازی کودک بزرگ می شود از جمله اسباب بازی های سازنده میتوان به لگو اشاره کرد لگو از قطعات کوچکی تشکیل شده که با سوار کردن آنها بر روی هم میتوان اشیاء جدیدی ساخت.

در این میان ساخت کاردستی و اسباب بازی دست ساز بیشتر از هرچیز دیگر باعث شکوفایی خلاقیت کودکان می شود زیرا کودک میداند و دیده که این سازه در خانه ساخته شده و حس کنجکاوی اش در کشف چگونگی کارکرد آن برانگیخته می شود  ، با مشارکت و کمک کودکان برای آنها کاردستی بسازید و جدای پر کردن اوقات فراغتشان به رشد و شکوفایی استعداد هایشان کمک کنید.

در این قسمت قصد داریم به ساخت یک اسباب بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده بپردازیم . این اسباب بازی غلطک راه سازی یکی از ماشین های پر کاربرد در راه سازی و آسفالت می باشد.

ساخت اسباب بازی - ساخت ماشین کنترلی - غلطک آسفالت

قطعات اصلی این ماشین دو آرمیچر گیربوکس دار ، باطری و گیرنده و فرستنده رادیو می باشند که از فروشگاه های لوازم روباتیک به راحتی قابل تهیه می باشد.

بدنه ی این ماشین از کارتن ساخته شده که باید با توجه به نقشه برش خورده شوند از لینک زیر میتوانید نقشه ی مربوط به بدنه را در فایل پی دی اف دریافت کنید .

دانلود نقشه ماشین غلطک راه سازی

در ادامه ویدئوی آموزشی ساخت این ماشین را خواهید دید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت