ربات-نقاش-اسباب‌بازی-هوش‌مصنوعی
آموزشی

ساخت ربات نقاش

Posted On تیر ۱۹, ۱۳۹۶ at ۶:۵۶ ب.ظ by / ۱ Comment

روند پیشرفت و توسعه تکنولوژی به امری توقف‌ناپذیر تبدیل شده است. هر روزه شاهد ساخت و معرفی عجیب‌ترین سازه‌های ممکن تحت لوای تکنولوژی و فناوری هستیم. این پیشرفت و توسعه به قدری است که در آینده‌ای نه چندان دور، بسیاری از امور محال به دست تکنولوژی انجام‌پذیر است. بگونه‌ای که آینده پیش روی بشر، جهانی مسخر به دست محصولات تولیدی علم و فناوری است.

روبات‌ها یکی از عجیب‌ترین و در عین‌حال مردم‌پسند‌ترین مظاهر تکنولوژی است. بگونه‌ای که امروزه بسیاری از کارها و اموری که پیش از این به دست انسان‌ها انجام می‌گرفت، حالا توسط روبات‌ها صورت می‌پذیرد. در حال حاضر کشورهای توسعه‌یافته، بودجه‌های هنگفتی را صرف تحقیقات پیرامون توسعه و پیشرفت روبات‌ها می‌کنند و در این زمینه تا جایی پیش رفته‌اند که رقابت شدیدی بین این دست از کشورها شکل گرفته است. ساخت روبات‌هایی که قادر به انجام عجیب‌ترین و در مواردی کارهای محال هستند.

در پست آموزشی امروز تارنمای “اکرومارکت” در نظر داریم به شما طریقه ساخت روبات نقاش را آموزش دهیم. همانطور که می‌دانید، نقاشی یکی از کهن‌ترین فعالیت‌های صورت گرفته به دست بشر است. حال تصور کنید، یکی از جدیدترین ساخته‌های دست بشر یعنی روبات‌ها، شروع به نقاشی کردن کنند. نتیجه چه خواهد بود؟

ربات-نقاش-اسباب‌بازی-هوش‌مصنوعی

One thought on “ساخت ربات نقاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei