ساخت دفترچه یادداشت فانتزی-لوازم‌التحریر-نوشت‌افزار-گوشی همراه هوشمند-دفترچه خاطرات
آموزشی

ساخت دفترچه یادداشت فانتزی

Posted On آبان ۱۱, ۱۳۹۶ at ۹:۲۶ ب.ظ by / No Comments

این روزها متناسب با شرایط زمانه و تغییرات گسترده در جوامع انسانی، بسیاری از عناصر موجود در این جوامع نیز دچار تغییر و دگرگونی شده‌اند. برای اثبات این ادعا کافی است آثار هنری خلق شده توسط هنرمندان بزرگ جهان را بررسی کنید. به عنوان مثال، عناصر موجود در نقاشی‌های بزرگ و معروف حالا دیگر بگونه‌ای دیگر موجب حیرت و شگفتی ما انسان‌های معاصر می‌شود. چرا که با تماشا و بررسی این نقاشی‌ها و سوژه‌های موجود در این آثار، متوجه دیدگاه زیبایی‌شناسانه هنرمندان آن دوره می‌شویم. امروزه دیگر امر زیبا در نگاه ما به طریقی دیگر معنا می‌شود. تنها کافی است به کالاها و محصولات مورد استفاده انسان‌های امروزی نظر کنیم. محصولاتی که با نگاهی فانتزی و متفاوت طراحی و تولید می‌شوند. به عنوان مثال، نوشت‌افزاری که این روزها مورد استفاده دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، کاملا متناسب با سلیقه بچه‌های امروزی، با نگاهی فانتزی و رویاگون تولید می‌شود. حال در این راستا ما نیز قصد آموزش ساخت وسیله‌ای را آموزش می‌دهیم که با سلیقه امروزی کاملا همسو می‌‌باشد. ساخت دفترچه یادداشت فانتزی.

دفترچه یادداشت وسیله‌ای است که مورد استفاده بسیاری از ما واقع می‌شود. وسیله‌ای که وجودش از ضرورت ویژه‌ای برخوردار است. اگرچه این روزها با وجود گوشی‌های همراه هوشمند کمتر نیازی به این دست از وسایل احساس می‌شود، اما باز هم مورد استفاده بسیاری از جمله دانش‌آموزان واقع می‌شود. به دلیل همین نیاز، طریق ساخت دفترچه یادداشت فانتزی را در یک پست آموزشی به شما آموزش می‌دهیم.

در ادامه پست‌های آموزشی که به ساخت لوازم‌التحریر می‌پردازند، ویدیویی را در بخش آموزشی تارنمای آکرومارکت بارگذاری کرده‌ایم که در آن شیوه ساخت دفترچه یادداشت فانتزی را آموزش می‌دهد.

ساخت دفترچه یادداشت فانتزی- لوازم‌التحریر-نوشت‌افزار-گوشی همراه هوشمند-دفترچه خاطرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei