کاردستی-خانه‌پریان-بطری‌پلاستیکی-رویایی-چراغ‌خواب
آموزشی

ساخت خانه پریان (2)

Posted On تیر ۱, ۱۳۹۶ at ۵:۲۵ ب.ظ by / No Comments

یکی از شگفت‌انگیزترین چیزهایی که در دوران کودکی و نوجوانی در کارتون‌های آن روزگار می‌دیدیم و دوست داشتیم، خانه‌ها و قصرهایی بود که شخصیت‌های کارتونی در آنها زندگی می‌کردند. این خانه‌ها به دلیل شکل و قیافه‌ای که داشتند و رنگ‌های رویایی و شگفت‌انگیزشان آنچنان در مقابل دیدگان ما زیبا و جادویی به نظر می‌رسیدند که همه آرزو داشتیم برای حتی لحظه‌ای در آنها زندگی کنیم.

اما حالا که سال‌هاست از روزهای کودکی و نوجوانی و دنیای دل‌انگیزش فاصله گرفته‌ایم، آن خانه‌ها و قصرها هم به همان اندازه دور و دست‌نیافتنی شده‌اند. دیگر حتی در میان خواب‌ها و رویاهای‌مان هم نشانی از آنها نیست. گویی که تمام رویاها و آرزوهامان هم لابلای آن خانه‌های کوچک و تودرتو جامانده و گم شده‌اند.

حالا که سال‌ها از آن روزهای شاد و خوشحال گذشته است، گاهی در میان خاطرات‌مان هم ردی از همه چیزهای خوب آن روزها دنبال می‌کنیم و یاد و خاطرش را جویا می‌شویم. به همین دلیل تارنمای “آکرومارکت” برای زنده کردن خاطرات کودکی‌مان تصمیم گرفته است در پست آموزشی امروز روش ساخت یکی از آن قصرها و خانه‌ها را به شما آموزش دهد. در این ویدیو شما با شیوه ساخت یک خانه پریان آشنا خواهید شد که می‌تواند هم یک کاردستی خوب هم برای کودکان‌تان و هم یک چراغ خواب زیبا و رویایی برای اطاق خواب‌تان باشد.  

کاردستی-خانه‌پریان-بطری‌پلاستیکی-رویایی-چراغ‌خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei