آموزش - ساخت - گاوصندوق - گاوصندوق مقوایی - گاوصندوق رمزی - هیدرولیک
آموزشی

ساخت گاوصندوق با یک قفل متفاوت

Posted On بهمن ۲, ۱۳۹۶ at ۷:۰۷ ب.ظ by / ۳ Comments

در نوشته های پیشین در رابطه با هیدرولیک و کاربردهای آن توضیح دادیم و درهمین رابطه کاردستی های زیادی را نیز به نمایش گذاردیم.

با توجه به اینکه ساخت انواع گاوصندوق مورد توجه دوست داران و علاقه مندان ساخت کاردستی و دست سازه قرار گرفته است در این قسمت قصد داریم به ساخت یک گاو صندوق با یک قفل متفاوت بپردازیم.

این گاوصندوق با استفاده از نیروی هیدرولیک که با استفاده از سرنگ های تزریق ساخته میشود روی رمز مورد نظر قرار گرفته و درب آن باز میشود .

همانگونه که در نوشته های پیشین نیز اشاره کردیم ساخت اینگونه از کاردستی ها کمک بسیاری به درک نیروی هیدرولیک کرده و ذهن دوست داران را برای آفریدن طرح ها و دیگر خلاقیت ها باز میکند . 

آموزش - ساخت - گاوصندوق - گاوصندوق مقوایی - گاوصندوق رمزی - هیدرولیک

در هنگام ساخت این گاوصندوق و کار کردن با سرنگ ها دقت داشته باشید سوزن سرنگ بسیار تیز و خطرناک می باشد لذا هنگام کار توجه و دقت لازم را داشته و ترجیحا از دستکش و عینک ایمنی استفاده نمایید  بدیهیست صدمات ناشی از بی دقتی هنگام ساخت بر عهده ی سازنده بوده و سایت آکرومارکت هیچ مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.

 

۳ thoughts on “ساخت گاوصندوق با یک قفل متفاوت

  1. سلام دوست عزیز
   من الان کنترل کردم از رو چند دستگاه تلفن و دسکتاپ ویدئو ها بدون مشکل باز میشه اگر مورد خاصی مد نظرتون هست که باز نمیشه بفرمایید تا کنترل کنیم.
   ما برای اینکه سرعت سایت از این پایین تر نیاد سرور جداگانه ای رو برای ویدئو ها در نظر گرفتیم که الان هم آپ هست و بدون مشکل کار میکنه
   باز کنترل بفرمایید با دستگاه دیگه ای بنده و دوستان در خدمتتون هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت