هواپیما-اف-14-اوریگامی-کاردستی
آموزشی

ساخت ماکت هواپیمای اف 14 به روش اوریگامی

Posted On خرداد ۱۴, ۱۳۹۶ at ۱۱:۵۵ ب.ظ by / No Comments

یکی از دل‌انگیزترین سرگرمی‌هایی که این روزها در میان علاقمندان ساخت کاردستی باب شده است، ساختن کاردستی‌های اریگامی است. با مرور گذرای پست‌های پیشین تارنمای آکرومارکت نمونه‌هایی از پست‌های آموزشی را مشاهده خواهید کرد که به آموزش کاردستی اریگامی می‌پردازد. یک نوع ساده از کاردستی که در نهایت ذوق و خلاقیت از ورق کاغذ انواع و اقسام شکل‌ها و احجام را بیرون می‌کشد. حتی گاه شما می‌توانید با اجزایی کوچک‌تر که با روش اریگامی شکل گرفته‌اند، یک وسیله کاملا کاربردی که در خدمت نیازهای روزمره شما باشد بسازید.

در میان خاطرات کودگی همه ما اسباب‌بازی‌هایی وجود دارند که با دستان خود آنها را ساخته و به وجود آورده‌ایم. یکی از مهمترین این اسباب‌بازی‌ها هواپیماهای کاغدی هستند که با جدا کردن یک برگ کاغد از دفترمان آنها را می‌ساختیم. حال قرار است که یکبار دیگر سوار بر بال یکی از این هواپیماهای کاغذی به روزهای خوش کودکی پرواز کنیم.

در پست آموزشی امروز که در راستای مجموعه پست‌های آموزشی سایت برای شما در نظر گرفته‌ایم، قصد داریم یکبار دیگر روش ساخت یک اسباب‌بازی را به روش اریگامی آموزش دهیم. شما می‌توانید با مشاهده ویدیوی امروز، یک هواپیمای کاغذی زیبا بسازید. هواپیمایی که با مشاهده آن فرزندان‌تان را بر سر شوق آورد. 

 هواپیما-اف-14-اوریگامی-کاردستی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت