ساخت ماسک مرد آهنی با مقواکارتن-ابرقهرمانSuperhero-مردآهنی-فیلم سینمایی-ژانر ابرقهرمانی
آموزشی

ساخت ماسک مرد آهنی با مقوا کارتن

Posted On آبان ۳, ۱۳۹۶ at ۱۱:۵۶ ب.ظ by / No Comments

ساخت ماسک مرد آهنی با مقواکارتن می‌تواند فعالیتی هیجان انگیز باشد. چرا که حالا دیگر با قطعیت و بی‌هیچ شک و تردیدی می‌توان اذعان داشت که سینمای امریکا (هالیوود) به عنوان یکی از فراگیرترین و قدرتمندترین رسانه‌های جمعی جهان، تحت سلطه و سیطره ابرقهرمانان واقع شده است. سلطه‌ای که نه تنها سینماهای کشور امریکا، بلکه بسیاری از کشورهای دیگر را نیز تحت تاثیر جذابیت خود قرار گرفته است. چنین نفوذ و تاثیری بر قلب میلیون‌ها عاشق سینما و قهرمانانش، بخش اعظمی از موفقیت خود را مرهون و مدیون نیازی است که انسان‌ها از ابتدای تاریخ در نهاد خود احساس کرده‌اند. نیاز به قهرمانان و مردان قدرتمندی که بتوانند بار شکست‌ها و شوربختی‌های بشر را به دوش بکشند. از آنجا که وجود چنین مردانی در عالم واقع امری است محال و ناشدنی، انسان‌ها با قدرت خیال و توان خلاقه خود، الگوهای فراانسانی‌شان را  در جهان ادبیات و متون حماسی و حالا بر پرده سینماها، جان بخشیده‌اند. حالا دیگر سال‌هاست که سوپرمن، بت‌من، مردعنکبوتی و بسیاری دیگر با قدرت خارق‌العاده و فراطبیعی‌شان به درون تاریکی سینما می‌کشانند. این علاقه و شیفتگی نسبت به ابرقهرمانان به قدری است که خواب و رویای کودکان و نوجوانان را نیز تحت سلطه خویش کشیده و در خواب کودکانه نیز نفوذ کرده است. از اینرو ساخت ماسک مرد آهنی با مقواکارتن فعالیتی است همسو با رویای بسیاری از کودکان و نوجوانان.

اگر سری به فروشگاه‌های اسباب‌بازی و آلات سرگرمی و فانتزی سری بزنید، با انواع و اقسام لباس‌های ابرقهرمانان مواجه خواهید شد. چرا که همه پسربچه‌ها و نوجوانان به سودای کسب قدرت این فراانسان‌ها، این لباس‌ها را به تن می‌کنند. در این میان مهم‌ترین عنصر موجود در این لباس‌ها ماسکی است که نمود واقعی هویت این مردان قدرتمند است. به همین دلیل ساخت ماسک مرد آهنی با مقواکارتن می‌تواند پیشنهادی وسوسه‌انگیز برای یک فعالیت سرگرم‌کننده باشد.

در ادامه مجموعه آموزش‌های تارنمای آکرومارکت، در پست آموزشی امروز ویدیویی را بارگذاری گرده‌ایم که در آن شیوه طراحی و ساخت ماسک مرد آهنی با مقواکارتن را آموزش می‌دهد. کاردستی زیبایی که تنها با مقداری مقواکارتن و چسب قابل انجام می‌باشد.

ساخت ماسک مرد آهنی با مقواکارتن-ابرقهرمانSuperhero-مردآهنی-فیلم سینمایی-ژانر ابرقهرمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

mohammad roostaei