موزش-ساخت-سشوار-سشوار-چگونه-کار-میکند
آموزشی

ساخت سشوار

Posted On فروردین ۲۹, ۱۳۹۷ at ۹:۰۹ ب.ظ by / No Comments

ساخت سشوار با مقوا
زندگی کردن و مظاهر وابسته به زندگی امروزی کاملا با زیستن نسبت به سال‌ها و دهه‌های گذشته کاملا دیگرگون شده است. با کشف منابع مواد اولیه فراوان و متعدد و تولید محصولات و کالاهای متنوع زندگی بشر را با دیگرگونی‌های اساسی مواجه کرده است. حالا دیگر زندگی انسان‌های امروزی چنان به محصولات و کالاهای نوظهور وابستگی یافته است که بسیاری نسل بشر امروزی را نسلی کاملا مصرف‌گرا معرفی می‌کنند. مصرف‌گرایی مطلقی که در بسیاری از موارد موجب شده است که انسان‌ها در صورت نبود بعضی از کالا‌ها با سختی‌ها و مشکلات عدیده‌ای مواجه شوند. به راحتی می‌توان با کمی بررسی و مطالعه سطحی به تغییر سبک زندگی بشر معاصر و خوگیری او با کالاهای جدید، پی برد.

اما این تغییر و دگرگونی چگونه رخ داده است؟ دلیل اصلی را می‌توان در میل طبیعی انسان‌ها به سمت یک زندگی راحت و آسوده عنوان کرد. انسان‌ها اساسا دوست دارند ابزار و وسایلی را در اختیار داشته باشند که بواسطه آنها بتوانند با سرعت بیشتر و سختی به مراتب کمتری کارها و فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهند. بشر اتومبیل‌ها را طراحی و تولید می‌کنند تا با سرعت و آسودگی بیشتری سفر کرده و به مقصد برسند. چنین هدفی باعث شده است که صنایع خودروسازی سال به سال بر توان اتومبیل‌ها در تامین راحتی و آسودگی بیشتر بیافزایند. چنین دغدغه‌ای طی سالیان اخیر شرایطی را فراهم کرده است که فروشگاه‌ها به انباری برای انباشتن میزان خیره‌کننده‌ای از انواع و اقسام کالاهای نوظهور بدل شوند.

نمونه‌ای از این کالاها و محصولات نوظهور، وسایلی است که ما انسان‌های امروزی در موارد آرایشی و پیرایشی به کار می‌گیریم. شاید پیش از این تنها وسایلی که در این زمینه استفاده می‌شد، نمونه ابتدایی و بدوی قیچی‌ها و تیغ‌ها بوده است. اما امروزه تنوعی که در این حیطه وجود دارد، بسیار خیره‌کننده و حیرت‌انگیز می‌نماید. یکی از این وسایل سشوار است که برای خشک کردن سریع و راحت موها و حالت دادن به آنها استفاده می‌شود. امروزه انواع و اقسام این وسیله را می‌توان مشاهده نمود اما آیا تا بحال به فکر این افتاده‌اید که یک نمونه از این سشوارها را خودتان طراحی کرده و بسازید؟

موزش-ساخت-سشوار-سشوار-چگونه-کار-میکند

امروز تصمیم گرفته‌ایم در بخش آموزشی تارنمای آکرومارکت ویدیویی را بارگذاری کنیم که در آن شیوه ساخت یک سشوار قدرتمند و کاربردی را به شما آموزش می‌دهد. با تماشای این ویدیو می‌توانید با ساده‌ترین ابزار و وسایل، یک دستگاه سشوار را برای خود بسازید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت