پاراکورد - دستبند - آموزش - بافت -مهره
آموزشی

ساخت دستبند با طناب پاراکورد

Posted On ژوئن 6, 2017 at 12:32 ق.ظ by / 2 Comments

زیورآلاتی که این روزها جوانان استفاده می‌کنند با نمونه‌های سنتی و پیشین زیورآلات کاملا متفاوت است. بگونه‌ای که در گذشته معمولا زیورآلاتی استفاده و بکارگرفته می‌شد که علاوه بر زیبایی و چشم‌نوازی، از ارزش بالایی نیز برخوردار باشد. اما امروزه دیگر ماجرا به مقدار زیادی متفاوت است. حالا دیگر تا حد امکان این عنصر زیبایی است که برای جوان‌ترها ارجحیت دارد. در زیورآلاتی که امروزه ساخته و تولید می‌شوند (البته منظور آن دسته از آذین و زیوری است که به عنوان بدلیجات نام دارند) دیگر از سنگ‌های قیمتی و فلزاتی همچون طلا و نقره نشانی نیست و تنها این خلاقیت تولیدکننده است گه یک دست‌سازه گرانبها را از مواد و ابزار معمولی خارج می‌کند.

حالا دیکر طلا و دیگر فلزات کمیاب و گرانبها و سنگ‌های قیمتی جای خود را به فلزاتی کم‌ارزش‌تر و سنگ‌های نسبتا معمولی داده‌اند. در بسیاری موارد نیز بدون استفاده از فلزات و سنگ‌ها، مواد و ابزار دم‌دستی همجون نخ و طناب است که زیورآلات را به وجود می‌آورند.

در ادامه آموزش‌های تارنمای آکرومارکت در نظر داریم شما را با شیوه بافت یک دست‌بند زیبا با استفاده از طناب پاراکورد آشنا کنیم. این نوع از طناب را بسیاری از ما بواسطه تجربه کوهنوردی و سایر فعالیت‌ها می‌شناسیم. برای تهیه آن گافی است به فروشگاه‌هایی گه ابزار و ادوات کوهنوردی را در اختیار دارند، مراجعه کنید. علاوه بر طناب پاراکورد برای تهیه این دستبند، شما به تعدادی مهره نیاز دارید. حال اگر علاقه به داشتن این دستبند زیبا دارید، با تهیه ابزار مورد نیاز شروع به کار کنید.  

 

پاراکورد - دستبند - آموزش - بافت -مهره

 

2 thoughts on “ساخت دستبند با طناب پاراکورد

  1. ببخشید من نتخم خیلی ضعیفه ک انلاین نگا کنم لطفا قابلیت دانلود کردن کلیپ هارو هم بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت