آموزش ساخت جک بادی - جک - جک هیدرولیک -کاردستی دست سازه
آموزشی

ساخت جک بادی

Posted On اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷ at ۹:۴۶ ب.ظ by / ۱ Comment

ساخت جک بادی

تصور کنید بعد از مدتی زندگی در فضای شلوغ و متراکم شهرتان و برای برطرف کردن خستگی ناشی از کار و فعالیت مستمر، تصمیم می‌گیرید به سفری به دامان طبیعت و خارج از شهر داشته باشد. از اینرو اتومبیل‌تان را آماده  و تمامی ابزار و وسایل لازم و مورد نیاز را مهیا می‌کنید و راهی جاده و طبیعت می‌شوید. در چنین لحظاتی طبیعی است که خود را کاملا آماده یک سفر دل‌انگیز و فرح‌بخش کرده باشید. اما در این هنگام کافی است یک اتفاق غیرمترقبه شما را از مسیر برنامه‌ای که پیش از سفر طراحی کرده‌اید، منحرف کند. اینگونه است که مجهز بودن به ابزار و ادوات لازم یک سفر، می‌تواند شما را به مسیر برنامه قبلی‌تان بدون اتلاف وقت بازگرداند.

 

همه ما بی‌تردید در این مورد اتفاق نظر داریم که مجهز بودن یک اتومبیل به وسایل و ادوات یدکی امری کاملا ضروری و عاقلانه است. جک یکی از مهم‌ترین ابزاری است که وجودش در اتومبیل‌ها در هر حالتی ضروری می‌نماید. البته که این وسیله به عنوان یک جزء ضروری در اتومبیل‌ها در لحظه تجهیز در کارخانه قرار داده می‌شود. اما گاهی وسوسه‌ای شکل می‌گیرد که شما به عنوان یک علاقه‌مند به امور فنی تصمیم می‌گیرید ابزار مورد نیازتان را با دستان خود طراحی و تولید کنید. جک بادی هم نمونه‌ای از این ابزار است که شاید تابحال به ساختن نمونه‌ای از آن فکر نکرده باشید.

 

آموزش ساخت جک بادی - جک - جک هیدرولیک -کاردستی دست سازه

حال در پست ویدیویی امروز در تارنمای آکرومارکت در نظر داریم یک بار دیگر طریقه ساخت و طراحی یک وسیله کاربردی و عجیب و در عین حال قدرتمند را به شما آموزش دهیم. جک بادی را می‌توان بی‌تردید می‌توان جزو یک نمونه از وسایلی به شمار آوریم که تجسم بارز علم مهندسی و شناخت طرفیت‌های قدرتمند علم فیزیک می‌باشد. حال شما با تماشای ویدیوی بارگذاری شده در بخش آموزشی تارنمای آکرومارکت می‌توانید به چنین ایده‌ای تجسم ببخشید. کافی است ویدیو را تماشا کرده و به اتومبیل‌تان یک عنصر کاربردی و قدرتمند، تجهیز نمایید.

One thought on “ساخت جک بادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آکرومارکت