کاردستی- کنترل-دسته‌بازی-کنسول‌بازی-بازی‌کنترلی
آموزشی

ساخت پایه دسته بازی کامپیوتری از مقوا

Posted On مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ at ۷:۱۹ ب.ظ by / No Comments

امروزه بازی‌های کامپیوتری چنان فراگیر شده‌اند که حالا دیگر به جرات می‌توان گفت در اکثر خانه‌های یک کنسول بازی کامپوتری یافت می‌شود. جالب‌تر اینکه این دست از بازی‌ها از چنان محبوبیتی در بین نوجوانان و جوانان برخوردارند که بچه‌ها را ساعت‌ها مشغول به خود نگه می‌دارند. بگونه‌ای می‌توان گفت که بازی‌های کامپیوتری حلا دیگر بسیاری از بچه‌ها را به خود معتاد کرده‌اند. حالا حکایت این روزها قدری متفوت است. چرا که با همه‌گیر شدن گوشی‌های تلفن هوشمند، بازی‌هایی که بروی گوشی تلفن همراه اجرا می‌شوند، محبوب‌تر به نظر می‌رسند.

اما بازی‌‌های کامپیوتری بر روی گوشی موبایل در عین محبوبیت خود، کاربرانش را نیز با یک سری چالش روبرو می‌سازد. یکی از معمول‌ترین این چالش‌ها، خستگی دست‌ها به دلیل نگه داشتن گوشی تلفن و کارکردن با آن در مدت بسیار زیاد است. اما کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند، برای این مشکل هم با طراحی و ساخت مجموعه‌ای از ابزار جانبی، راه‌حلی ارائه کرده‌اند. یکی از این ابزارها پایه دسته بازی به شکل فرمان اتومبیل است که بر روی میز قرار گرفته و از خستگی بیش از حد دست‌ها جلوگیری می‌کند. علاوه بر این کارکردن با این وسیله احاطه بازی‌کننده (Gamer) را بر روی کنترل بازی بیشتر کند.

از اینرو، تارنمای “آکرومراکت” در ادامه پست‌های آموزشی خود، برای امروز ویدیویی را بارگذاری کرده است که در آن شیوه طراحی و ساخت یک نمونه از پایه دسته بازی را با استفاده از مقوا آموزش می‌دهد. پس اگر شما هم جزو آن دسته از عشاق بازی‌های کامپیوتری و بازی‌های موبایلی هستید، دست‌کم ویدیو را تماشا کنید و لذت ببرید.

کاردستی- کنترل-دسته‌بازی-کنسول‌بازی-بازی‌کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei