آموزشی

ساخت زمین‌شوی خودکار مجهز به باطری

Posted On آبان ۲۳, ۱۳۹۶ at ۶:۱۵ ب.ظ by / No Comments

کار نظافت و شست و شو یکی از فعالیت‌های روزمره ماست. فعالیتی که در طول روز شاید دست‌کم یک‌بار آن را انجام می‌دهیم. فارغ از ضروری بودن چنین کاری، تمیز کردن و شستن کف مکان‌هایی که نیاز به شست و شو دارند، کاری است نسبتا سخت و خسته کننده. بویژه هنگامی که لازم است با زمین‌شوی آن را انجام دهیم. اولین نتیجه آن، خستگی دست‌ها و کمر است. پس نیاز مبرمی برای طراحی و سیله‌ای وجود دارد که بدون خم شدن و فشار آوردن به دست‌های‌مان، این کار را با دقت و درستی انجام دهد. دستگاهی خودکار که مانند یک روبات عمل می‌کند. از اینرو ساخت زمین‌شوی خودکار مجهز به باطری، گزینه مناسبی به نظر می‌آید.

پیش از این در یکی از پست‌های آموزشی سایت، شیوه طراحی و ساخت یک دستگاه کف‌شور را به شما آموزش داده‌ایم که درست مثل یک روبات عمل کرده و کار شستن کف اطاق‌ها را انجام می‌دهد. حال در پست آموزشی امروز در نظر داریم به شما طریقه ساخت زمین‌شوی خودکار مجهز به باطری را آموزش دهیم. این وسیله تنها شباهتی که به نمونه پیشین دارد، خودکار بودن آن است. بگونه‌ای که با این وسیله دیگر نیازی به فعالیت‌ دست‌ها نیست و تنها به وسیله دسته‌ای که برای آن در نظر گرفته شده است، هدایت می‌شود.

شما در ساخت این وسیله به مواردی نیاز دارید که همگی آنها در اطراف‌تان یافت ‌می‌شود. مثل دو عدد CD یا DVD که امروزه در هر خانه‌ای یافت می‌شود. پس اگر به ساخت زمین‌‌شوی خودکار مجهز به باطری علاقه دارید، وسایل مورد نیاز را تهیه و شروع به کار کنید.

ساخت زمین‌شوی خودکار مجهز به باطری-کاردستی-وسایل منزل-ساخت تی-ربات زمین‌شوی-زمین‌شوی خودکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mohammad roostaei