شرایط استفاده

توافقنامه بين كاربر و تارنمای آکرومارکت

آکرومارکت یک تارنما میباشد كه از چندين صفحه متنوع تشكيل يافته است. اين وب سايت قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از سايت مي بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.

تغيير و تحول در قوانين و شرايط استفاده از سايت

وبسایت آکرومارکت تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نكات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد.

* لينك به سايت‌هاي ديگر
آکرومارکت ممكن است شامل لينك‌هايي به سايت‌هاي ديگر باشد. سايت‌هاي لينك داده شده از درون سايت ما، تحت كنترل و نظارت ما نبوده و ما هيچ مسئوليتي را در قبال آنها به عهده نمي گيريم. آکرومارکت ، اين لينك‌ها را تنها جهت ارائه تسهيلات به شما درون سايت قرار دده و محتواي هر لينك، ارتباط خاصي به سايت ما نداشته و ما مسئوليتي را در قبال آن نمي پذيريم.

* عدم استفاده نامشروع يا ممنوع

جهت استفاده از آکرومارکت شما متضمن مي شويد كه تحت هيچ شرايطي از سايت ما در كارهاي نامشروع و ممنوع استفاده نمي نماييد. شما مجاز به استفاده از سايت آکرومارکت تحت هيچ شرايطي كه موجب ايجاد صدمه، غيرفعال شدن سايت، ايجاد اختلال در ظاهر آن و يا صرفاً جهت لذت شخصي باشد نمي باشد.

* استفاده از امكانات ارتباط جمعي
آکرومارکت ممكن است شامل سيستم هاي ارتباط جمعي نظير تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه هاي خبري، سيستم نظردهي، صفحات مربوط به اطلاعات شخصي و يا سيستم هاي مشابهي باشد كه امكان ارتباط شما با ساير كاربران را فراهم كرده باشد. در اينصورت شما تنها مجاز به ارسال و دريافت پيام و يا فايل هايي مي باشيد كه متناسب با آن سيستم ارتباط جمعي بوده و مي بايست نهايت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زيرين نشويد:

 • بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير كاربران.
 • انتشار‌، ارسال، بارگذاري و يا توزيع هرگونه مطلب نامتناسب، برحرمتي، تجاوز و تعدي، گفتار زشت و وقيح، تصاوير شرم آور و عناوين، نام و موارد نامشروح.
 • بارگذاري فايل‌ها يا مواردي كه به دور از عقل سليم بوده و يا با قوانين سايت مقايرت داشته باشد.
 • بارگذاري فايل‌هايي كه شامل ويروس بوده،‌ فايل‌هاي ناقص و خراب و يا هر فايل يا برنامه اي كه موجب بروز اختلال در عملكرد يك كامپيوتر ديگر گردد.
 • تبليغات يا پيشنهاد فروش و خريد هر چيز يا خدمات خاصي به منظور تجارت در سايت.
 • رهبري، هدايت و تشكيل گروه هاي هرمي در نظردهي ها، مسابقات و موارد مشابه.
 • توزيع فايل هايي كه قبلاً توسط يك كاربر ديگر در سايت قرار داده شده است به نام خود.
 • محدود كردن و يا محروم ساختن هر كاربري از استفاده و لذت بردن از خدمات عمومي و سرويس هاي ارتباط جمعي سايت.
 • برداشتن و جمع آوري اطلاعات شخصي افراد بدون جلب رضايت آنها.

آئين نامه‌هاي قابل اجرا در مورد تجاوزات

 • آکرومارکت هيچ وظيفه اي در مورد نظارت بر سيستم‌هاي ارتباط جمعي را به عهده نمي گيرد. اگرچه، ما اين حق را براي خود محفوظ مي داريم تا بر روي فايل‌ها و مطالب ارسالي كاربران بازبيني داشته و موارد خلاف قوانين سايت را حذف نماييم. همچنين ما اين حق را براي خود محفوظ مي داريم كه در هر زمان و به هر دليلي دسترسي يك كاربر را به قسمت‌هاي مختلف سايت نظير سيستم‌هاي ارتباط جمعي محدود نموده و يا آن كاربر را حتي بدون ذكر علت از ليست اعضاء سايت حذف نماييم.
 • آکرومارکت اين حق را براي خود قائل شده كه در هر زمان بتواند هر اطلاعاتي را كه در مورد قوانين قابل اجرا در سايت مي باشد را اعلام نمايد و يا متون انتشار يافته در سايت را ويرايش، ارسال را رد كرده و يا هر اطلاعات يا فايلي را در هر قسمت از وب سايت حذف نمايد.
 • همواره نهايت دقت را هنگام مطرح كردن اطلاعات شخصي خود، دوستان و يا بستگان در سيستم هاي ارتباط جمعي داشته باشيد.
 • برخي از اطلاعات و فايل هاي بارگذاري شده در سايت ممكن است به منظور استفاده محدود در اختيار شما قرار گذاشته شده باشد، در اينصورت شما موظف به رعايت اين حق بوده و نمي بايست از آن مورد خاص سوء استفاده نماييد.

اطلاعات و فايل‌هاي ارائه شده در وب سايت و يا ارسال‌ها شده در وب سايت ما

 • آکرومارکت هيچ ادعائي نسبت به تملك اطلاعات و فايل‌هايي كه توسط شما درون سايت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد‌ها، پيشنهادها، مطالب ارسالي، بارگذاري فايل و يا ثبت هرگونه اطلاعات در سايت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاري فايل و ثبت نظر، آن را به ما هديه داده ايد.
 • آکرومارکت مجبور به پرداخت هيچ پاداش و يا هزينه اي در قبال ارسال هاي شما نيست. همچنين آکرومارکت هيچ الزامي نسبت به پذيرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتي اين اجازه را دارد تا در هر زماني مطالب ارسالي شما را حذف نمايد.
 • شما با ارسال مطالب، بارگذاري فايل، ثبت و يا ارائه نظر كليه مسئوليت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد باشيد.

ایمنی

مسئولیت عدم رعایت نکات ایمنی اعم از عدم استفاده از عینک ایمنی ، دستکش ایمنی ، ماسک  و لباس کار ویا شیلد هنگام استفاده یا راه اندازی کالای خریداری شده تماما به عهده ی خریدار بوده و آکرومارکت هیچگونه مسئولیتی بابت خسارات مالی و جانی وارد آمده قبول نخواهد کرد .

ارسال

ارسال کالا به کلیه نقاط ایران  ، از طریق شرکت های باربری انجام می پذیرد ، لذا پس از تحویل مرسوله به شرکت های باربری اعم از پست ، تیپاکس ، پیک موتوری ، چاپار و… آکرومارکت هیچگونه مسئولیتی جهت دیرکرد شرکت های باربری نخواهد پذیرفت، زیرا پس از تسلیم مرسوله به شرکت های بابری آکرومارکت عملا  به مرسوله دسترسی نخواهد داشت لذا همانطور که گفته شد مسئولیت دیرکرد و قصور در ارسال تماما از مسئولیت آکرومارکت خارج می باشد ، اما درصورتی که پس از گذشت 20 روز از ثبت سفارش ، مرسوله  به هرعلت به دست مشتری نرسد و یا پس از دریافت مرسوله ، مشتری متوجه کم و کسر در اجناس مرسوله گردد آکرومارکت موظف به عودت دادن وجه دریافتی از مشتری می باشد .

عودت کالا

مهلت تست  جهت عودت کالا ها 24 ساعت از تاریخ و ساعت تحویل می باشد ، مشتریان محترم 24 ساعت فرصت دارند پس از دریافت کالا ، محصولات را کاملا کنترل کرده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنند

توجه : مرجع تاریخ و ساعت تحویل کالا ، براساس تاریخ و ساعت قید شده در  سامانه های پست و تیپاکس تایین خواهد شد.

1- کالای معیوب

درصورتیکه کالا مشکل فنی و یا ایرادی  داشته باشد خریدار می بایست قبل از اتمام مهلت 24 ساعته بصورت تلفنی به دفترآکرومارکت واحد پشتیبانی فروش اعلام نماید سپس کالای معیوب را توسط “پست سفارشی” به آدرس دفتر تهران ارسال نماید پس از رسیدن مرسوله معیوب به محل دفتر شرکت و  بررسی و تایید بخش فنی ، وجه کالای مربوطه همراه با هزینه ی پست سفارشی به حساب مشتری وایزی خواهد شد.

2- کالای سالم

درصورتی که خریدار قبل از اتمام مهلت 24 ساعته ی کنترل سلامت کالا ، درخواست مرجوع کردن کالای سالم و بدون عیب و ایراد را نماید ، تمامی هزینه های ارسال تماما به عهده ی خریدار خواهد بود و آکرومارکت پس از موجود شدن کالا در محل دفتر فقط و فقط هزینه ی خود کالا را میپردازد.

3- همانطور که گفته شد تمامی خدمات پس از فروش آکرومارکت فقط از طریق پست سفارشی یا یشتاز انجام خواهد شد ( حتی مشتریانی که نحوه ی ارسال را پیک انتخاب کرده اند ) لذا در صورتیکه مشتری جهت عودت یا تعویض کالا از شیوه های دیگر مانند پیک و تیپاکس یا پست ویژه و چاپار استفاده نماید تمامی هزینه های حمل و نقل بر عهده ی مشتری خواهد بود.

رفع مسئوليت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سايت ما ممكن است شامل خطاهاي گرافيكي و يا برنامه نويسي باشد. قابل ذكر است بصورت دوره اي تغييراتي به اين اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنين آکرومارکت و يا توليد كنندگان آن محصول ممكن است به منظور توسعه برنامه آن را ويرايش نمايند.