دعوتنامه

با سلام و عرض ادب

به آگاهی شما هنرمند گرامی می‌رسانیم، سایت خریدوفروش آنلاین آکرومارکت در نظر دارد در کنار اهداف تجاری و فعالیت‌های اقتصادی خود، به زوایای مغفول‌مانده هنر سنتی ایرانی نیز که امروزه بخش اعظمی از مظاهر آن در دست‌سازه‌های هنرمندان مستقل و نوگرای سرزمین‌مان بروز و ظهور یافته است، توجه ویژه نموده و بستری را برای شناسایی و معرفی هرچه‌بهتر فعالیت‌های هنرمندان و پیشه‌وران جوان فرآهم نماید. بدون تردید انجام شایسته چنین اقدامی، چنانکه درخور هنردست هنرپیشه‌گان این عرصه باشد، نیازمند همکاری این عزیزان است.
از اینرو، تارنمای “آکرومارکت” در نظر دارد در راستای تنوع بخشیدن به کالاهای موجود در بخش فروش خود، از تمامی هنرمندان فعال در عرصه طراحی و ساخت دست‌سازه‌های سنتی و زینتی، دعوت به همکاری نموده، تا در صورت تمایل ایشان محصولات ساخته‌شده‌شان را بر روی سایت عرضه نماید. لازم به ذکر است، در صورت عدم تمایل طراحان و تولیدکنندگان نسبت به عرضه محصولات‌‌شان بر روی سایت، همکاری با ایشان کماکان ادامه یافته و تارنمای “اکرومارکت” علاقه به بهره‌مندی از دانش و تجربیات این هنرمندان را در قالب انجام مصاحبه و ارائه گزارش از مجموعه فعالیت‌های ایشان، با افتخار تمام حفظ می‌نماید.
لذا از تمامی هنرمندان عرصه صنایع دستی کشور و فعالان حوزه طراحی و ساخت دست‌سازه‌ای سنتی و زینیتی دعوت می‌شود، برای معرفی و نمایش شایسته محصولات و دست‌سازه‌های‌شان، دست دوستی و همکاری ما را فشرده و تارنمای “آکرومارکت” را در رسیدن به مرتبه و جایگاهی که درخور شان و منزلت هنر کهن و دیرینه صنایع دستی ایران است، یاری کنند.