اره دیسکی رومیزی بسازیم

اره دیسکی رومیزی بسازیم

اره دیسکی رومیزی بسازیم : یکی از ابزارهای پر استفاده و کاربردی که به شکل قاطع می‌توان گفت که یکی از واجبات کار هر نجاری می‌باشد و اهمیت حضور آن را در صنایع کار با چوب و نجاری به وضوح می‌بینیم ، اره دیسکی رومیزی می‌باشد . این ابزار و وسیله‌ی برش قدرتمند در ابعاد مختلف بر اساس نیاز مشتری طراحی و روانه‌ی بازار امروزی می‌شود . همانطور که نام این ابزار نشان می‌دهد وظیفه آن نیز مانند نامش ، برای برش چوب و انواع ورق‌های چوبی و ام دی اف ، تلق و … را بر عهده دارد .

متن کامل
هویه USB بسازیم

هویه USB بسازیم

امروز در تارنمای خلاقیت در ساخت کاردستی آکرومارکت سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی ساخت یک هویه USB در قالب یک ویدئوی آموزشی جذاب ارائه دهیم . با ما در این آموزش جذاب همراه باشید .

متن کامل
اره دیسکی رومیزی بسازید

اره دیسکی رومیزی بسازید

اره دیسکی رومیزی با قابلیت تعویض تیغه بسازید : یکی از ابزارهای کاربردی که به وضوح رد پای آن را در صنایع کار با چوب و نجاری می‌بینیم ، اره دیسکی می‌باشد . این ابزار برش در ابعاد مختلف بر اساس نیاز مشتری در بازار امروز وجود دارد . همانطور که نام این ابزار نشان […]

متن کامل
پریز برق آویز بسازید

پریز برق آویز بسازید

پریز برق آویز بسازید : در تعریف پریزهای برق می‌توان اینطور عنوان کرد که دستگاه‌هایی می‌باشند که بواسطه‌ی آنها ، دستگاه‌هایی که نیاز به برق دارند و یا با برق کار می‌کنند به منبع تغذیه جریان متناوب اصلی در یک ساختمان متصل می‌شوند .این پریزهای برق در بازار امروزی به شکل‌های متنوع و متغیری تولید و طراحی می‌شوند که هر […]

متن کامل
مته تیزکن رومیزی بسازید - مناسب برای تیز کردن مته در انواع مختلف

مته تیزکن رومیزی بسازید

در مقاله‌ی آموزشی امروز آکرومارکت سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه‌ی ساخت یک مته تیزکن + نحوه صحیح تیز کردن مته بوسیله‌ی این دستگاه را در قالب دو ویدئوی جداگانه نشان دهیم . با ما در ادامه‌ی این مقاله‌ی آموزشی جذاب همراه باشید .

متن کامل
ماکت سازی ، ساخت ماکت خانه مدرن مشابه نمونه‌های واقعی اجرا شده بوسیله‌ی متریال‌های واقعی که در ساخت یک خانه به کار می‌روند :

ساخت ماکت خانه مدرن

امروز در تارنمای ساخت و خلاقیت در ساخت کاردستی آکرومارکت سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود آموزش ساخت یک مدل ماکت خانه مدرن مشابه نمونه‌های واقعی اجرا شده بوسیله‌ی متریال‌های واقعی که در ساخت یک خانه به کار می‌روند را در قالب یک ویدئوی آموزشی نمایش دهیم . با ما در تماشای این ویدئوی جذاب آموزشی همراه باشید .

متن کامل
دستگاه خراطی بسازید

دستگاه خراطی بسازید

امروز در تارنمای ساخت و خلاقیت در ساخت آکرومارکت سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود آموزش ساخت یک دستگاه خراطی کارآمد و کاربردی را در قالب یک ویدئوی آموزش جذاب نشان دهیم . با ما در این ویدئوی آموزشی جذاب همراه باشید .

متن کامل
ساخت دستگاه برش شیشه حرارتی ( مخصوص بطری‌های شیشه‌ای ) :

برش شیشه

ساخت دستگاه برش شیشه حرارتی ( مخصوص بطری‌های شیشه‌ای ) : همانطور که می‌دانید یکی از وقت‌گیرترین نوع برش‌ها ، بریدن قطعه‌ای از یک بطری شیشه‌ای می‌باشد . حتما برایتان پیش آمده که هنگام ساخت یک کاردستی نیاز به یک استوانه‌ی شیشه‌ای داشته باشید ، اما اینکه استوانه‌ی شیشه‌ای خود را چگونه دقیق و بی‌خطر […]

متن کامل
ساخت چرخ ربات

ساخت چرخ ربات

غریب به چهار هزار سال می‌باشد که انسان توانست اولین چرخ را برای راحتی حمل و نقل بسازد. چرخ‌هایی که به شکل ساده ساخته می‌شد اما همین ساخت به صورت ساده مدت زمان زیادی به طول می‌انجامید . تصور کنید برای افرادی که با کمترین امکانات موجود باید محور و حلقه‌ی چرخ را می‌ساختند، فرآیند ساخت یک حلقه چرخ، چقدر می‌توانست دشوار و پیچیده بوده باشد . می‌توان مهم‌ترین چالش آنها را ساخت و انطباق محور با چرخ‌ها دانست .

متن کامل
قهوه ساز

قهوه ساز

شما می‌توانید با کمی خلاقیت خود را از شر هزینه‌های اضافی خلاص کنید . امروزه می‌توان به راحتی با کمی فکر و یافتن الگوی مناسب هر محصولی را در منزل ساخت و استفاده کرد . با تماشای این ویدئوی جذاب می‌توانید دستگاه قهوه ساز جذابی بسازید که خروجی آن یک فنجان قهوه‌ی سرد یا همان آیس کافی خوش طعم باشد . با ساخت این وسیله جذاب خود را به یک فنجان آیس کافی خوش طعم دعوت کنید .

متن کامل
ساخت اسلحه ماشین گان

ساخت اسلحه ماشین گان

احتمالا در فیلم‌های اکشن هالیوودی شاهد سلاح‌های گونانگون و متفاوت ، سبک و سنگین در ژانرهای اکشن بوده‌اید . لحظاتی هست که انسان علاقه دارد که این گونه سلاح ها را در دست خود بگیرد و یا حتی درباره نحوه عملکرد آن اطلاعاتی به دست بیاورد .
به دست آوردن همچین سلاح‌هایی در داقعیت و آن هم در کشور ما تقریبا محال می‌باشد مگر اینکه سراغ شبیه ساز های کامپیوتری روید که آن هم آن حس واقعی را برای لمس چنین سلاح‌هایی و یا مشاهده نحوه عملکرد آن را ندارد .

متن کامل
دستگاه جوش کوچک بسازیم

دستگاه جوش کوچک بسازیم

امروز در تارنمای ساخت و خلاقیت در ساخت کاردستی آکرومارکت سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود آموزش ساخت یک دستگاه جوش کوچک بوسیله‌ی کمترین متریال ممکن در قالب یک ویدئوی آموزشی ارائه دهیم . با ما در این ویدئوی آموزشی جذاب همراه باشید .

متن کامل
دستگاه لمینت بساز

دستگاه لمینت بساز

حتما تا به امروز درباره‎‌ی حافظی که برای شق و رق نشان دادن و محافظت از کاغذ ، مقوا و … به گوشتان خورده است . این حافظ که استفاده گسترده‌ای در امورات مختلف امروزی ما دارد نامش چیزی نیست جز لمینت . اصطلاحا به فرآیند کشیدن روکش به روی هر سطحی لمینت می گویند که آن را می‌توان یکی از بهترین و متداول‌ترین پوشش‌ها جهت محافظت از چاپ در دنیای امروزی به حساب می‌آید . در صنعت چاپ امروزی یک لایه‌ی نازک از جنس پلاستیک را که می‌تواند یک رو یا دو روی کاغذ را بپوشاند لمینت کردن می گویند. لمینت‌ها در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند که که با واحد میکرون سنجیده می‌شوند هر چه عدد میکرون بالاتر باشد لایه‌ی پلاستیکی ضخیم‌تر و هر چه عدد میکرون پایین‌تر باشد لایه‌ی پلاستیکی سبک تری خواهد بود. به لمینت های میکرون پایین اصطلاحا در ایران به آن سلفون هم می گویند .

متن کامل
درشکه درشکه کاردستی

ساخت کاردستی ( درشکه تزئینی )

ساخت کاردستی ( درشکه تزئینی ) سینما برای ما به عنوان یک هنر سرگرمی‌ساز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. فیلم‌های بسیاری وجود دارند که در ذهن ما به جهت لحظات نابی که برای‌مان فرآهم کرده‌اند، فراموش‌نشدنی و جاودانه می‌نمایند. اما در این میان فیلم‌هایی هستند که جایگاه ویژه‌تری را به خود اختصاص داده‌اند. فیلم‌های متعلق […]

متن کامل
تبدیل تفنگ چسب حرارتی از برقی به شارژی

تبدیل تفنگ چسب حرارتی از برقی به شارژی

تصور کنید که با استفاده از چند متریالی که می‌توان به راحتی در بازار پیدا کرد همین تفنگ‌های چسب حرارتی برقی خودمان را در منزل به یک تفنگ چسب حرارتی بدون سیم و با قابلیت شارژ تبدیل کرد .
همواره وجود خلاقیت در استفاده از ابزارهای اطرافمان باعث بالا بردن کیفیت محصول نهایی و پاداش ذهنی انسان بعد از انجام دادن فعل می‌گردد . همواره سعی کنید وسایل اطراف خود را به شکل تمام شده نبینید حتما بخشی وجود دارد که منتظر خلاقیت منحصر به فرد شما می‌باشد تا با ارتقای آن به شکوفایی برسد .

متن کامل
ساخت پاوربانک دارای 7 پورت شارژ

ساخت پاوربانک دارای 7 پورت شارژ

با پیشرفت چشمگیر و با سرعت تکنولوژی امروزه گجت‌ها و وسایل الکترونیکی وارد زندگی امروزه‌ی ما شده‌اند که هدف از ساخت آنها راحت‌تر کردن زندگی بشر می‌باشد . همین موضوع گسترش گجت‌ها و لوازم الکترونیکی باعث ایجاد وابستگی روزانه‌ی انسان به این قبیل گجت‌ها گشته است .
موضوعی که دغدغه امروزیه اکثر استفاده کنندگان می‌باشد این موضوع می‌باشد که در هنگام نبود برق چگونه می‌توان این قبیل دستگاه‌ها را شارژ نمود . با گذشت زمان و تکنولوژی های گوناگون نیاز افراد به وسیله‌ای که بتواند در هنگام نبود برق ، گجت‌ها و یا لوازم الکترونیکی آنها را شارژ کند کم کم احساس شد . همین خواست استفاده کنندگان باعث تولید محصولی کاربردی به نام پاوربانک یا همراه شارژ گشت . می‌توان اینگونه بیان کرد که این محصول شارژ می‌شود تا شارژ نماید .

متن کامل
همزن مغناطیسی - ساخت کاردستی

همزن مغناطیسی بسازید

امروز در تارنمای ساخت کاردستی آکرومارکت سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود نحوه ساخت دستگاه همزن به کمک نیروی مغناطیسی را آموزش دهیم . با ما در این ویدئوی آموزشی جذاب همراه باشید .

متن کامل